הדבקת טפטים

הטפטים שוב באופנה, ויש לכך כמה וכמה סיבות: טפט מודרני מיוצר בשיטות מתקדמות שמבטיחות עמידות גבוהה, הוא מרהיב עין, מתאפיין ביחס עלות-תועלת כדאי ומשדרג כל חדר בבית. הדבקת טפטים על-ידי איש מקצוע מנוסה מובילה למיצוי כל התועלות הנ"ל, ועם סטאר הנדימן מובטח לכם שירות התקנת טפטים איכותי מאוד.

התקנת טפטים עושים רק איתנו!

✔️ התקנת טפטים בסלון / בחדרי ילדים / בחדרי שינה

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא מחויבות מצדכם

✔️ מדביק טפטים בעל 15 שנות ניסיון

✔️ מתקין טפטים במרכז הארץ – שירות מחדרה ועד גדרה

✔️ איש מקצוע להדבקת טפטים מכל הסוגים

✔️ כולל הכנה של הקיר להדבקה של הטפט

✔️ מחיר הדבקת טפטים אטרקטיבי!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

050-440-5665

או פשוט השאירו פרטים לקבלת שירות:

למה כדאי להזמין מתקין טפטים מקצועי?

יש אנשים המאמינים כי הדבקת טפטים היא פעולה פשוטה שכל אחד וכל אחת יכולים לבצע בעצמם. אמנם מצד אחד זו לא משימה בלתי אפשרית, אבל מצד שני חשוב להדגיש כי טפט אינו מדבקה – ולכן התקנת טפטים היא לא פשוט קילוף והצמדה לקיר.

סיבה טובה נוספת להזמין מדביק טפטים מקצועי היא הצורך להכין את הקיר: כשיש סדקים, חורים או גבשושיות, ובאופן כללי כשפני השטח של הקיר לא חלקים לגמרי, אי אפשר להדביק טפט. עם הנדימן מיומן תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהגזירה של הגליל תהיה מדויקת לחלוטין, שלא יופיעו בועיות אוויר שיפגמו במראה של הטפט, שלא יהיו סימני נזילת דבק – ובאופן כללי שהתוצאה תהיה מרשימה באמת.

הדבקת טפטים מכל הסוגים על בסיס היכרות עם חומרי הגלם השונים

לסטאר הנדימן ניסיון של יותר מ-15 שנים, כולל הדבקת טפטים מכל הסוגים באינספור בתים. סוגי הטפטים העיקריים הם:

  • על בסיס נייר – מוצר יחסית פחות עמיד ולכן התקנת טפטים אלה חייבת להתבצע בעדינות מרבית. בפרט, חשוב לא להעמיס דבק רב מדי משום שהטפט עלול להיקרע.
  • נון וובן – טפטים מבד לא ארוג (Non-Woven) הם האופציה הנפוצה ביותר כיום. הם איכותיים מאוד, נוחים להדבקה ועוד יתרון הוא שאם תרצו להסיר אותם בעתיד, למשל כשהילד יגדל וירצה עיצוב חדש לחדר, אפשר יהיה לעשות זאת בלי להזיק לקירות.
  • ויניל – טפט עמיד מאוד. בנוסף, קל לנקות את הוויניל (PVC), אבל כשמסירים טפט מסוג זה עלול להיגרם נזק לקיר. מומחה להדבקת טפטים יוודא שהתקנת טפט PVC תושלם ללא נזק לקיר.

בנוסף, ישנם טפטים משעם וגם מחומרים אחרים. לכל חומר דגשים אחרים, ולכן מומלץ לחפש מתקין טפטים עם ניסיון רחב – כמונו.

מה חשוב לעשות לפני הדבקת טפט על קיר?

השירות של מדביק טפטים מקצועי כולל גם את הכנת הקיר להצמדת הטפט. שלב הכרחי זה כולל את הורדת כל האביזרים השונים שיש על הקיר – תמונות, מסמרים, דיבלים, רמקולים וכו'. רק לאחר שהקיר נקי מכל חפץ, אפשר לראות האם ניתן להדביק עליו טפט. אם ישנם חורים, קילופי טיח או כל גורם מפריע אחר, מומחה להדבקת טפטים שהוא איש מקצוע אחראי יבצע את כל הפעולות הנדרשות להכנת הקיר: סתימה של חורים, שפכטל ואפילו שכבת צבע נוספת. חשוב להדגיש שכל חור, אפילו זעיר, יוביל להיווצרות בועות אוויר מתחת לטפט – וחבל. גם כשישנה רטיבות בקיר, הדבקת טפטים אפשרית רק לאחר סילוק העובש וטיפול במפגע (הזמנת הנדימן לבית תאפשר לכם גם לפתור את הבעיה וגם ליהנות מטפט מרהיב. בנוסף, איש מקצוע כזה גם מתקין מאוורר תקרה למשל ועוד שלל פעולות שמשדרגות את איכות החיים).

הדבקת טפטים מחיר משתלם

התקנת טפטים - דגשים חשובים נוספים

כשבוחרים לבצע בעזרת איש מקצוע הדבקת טפטים, יתרון נוסף הוא יצירת הדבק האופטימלי לפעולה. הדבק הוא תערובת של אבקה ייעודית ומים, וחשוב להקפיד על מינונים נכונים.

דגש נוסף הוא עבודה מסודרת ומדויקת, כשההדבקה היא מלמעלה כלפי מטה, בסבלנות, שכבה אחר שכבה – כך שהתוצאה תהיה אחידה ומרשימה.

שימו לב: מתקין טפטים במרכז, ובעצם בכל אזור בארץ, לא קונה את הטפט אלא "רק" מדביק אותו עבורכם. עם סטאר הנדימן תוכלו לקבל ייעוץ לפני רכישה וכך להצטייד במוצר המתאים ביותר לצרכים שלכם ולמסגרת התקציב הנתונה.

מהו מחיר הדבקת טפט?

לקראת הדבקת טפטים מחיר השירות של הנדימן הוא כמובן שיקול משמעותי בהחלטה. המחיר כולל כאמור את ההתקנה בלבד, ללא עלות הטפט. בטבלה שלפניכם מפורטים טווחי המחירים של האופציות השונות – כדי לקבל הצעה מותאמת אישית אליכם, אתם מוזמנים ליצור קשר כדי שנדע את כל הפרטים הרלוונטיים.

כמה תעלה הדבקת טפט על קיר חלק?

280-450 ש"ח

מחיר לגליל אחד של טפט. לצורך חיפוי קיר שלם בגודל סטנדרטי נדרשים 2 גלילים

עלות הדבקת טפט כשיש צורך בהכנת הקיר

350-600 ש"ח

בהתאם לשטח הקיר והיקף התיקונים

מחיר הדבקת טפט על דלת פנים

350-500 ש"ח

 

כמה צריך לשלם על הסרת טפט ישן והדבקת טפט חדש?

350-650 ש"ח

במקרה כזה של התקנת טפט מחיר השירות משתנה

* כשמזמינים מומחה להדבקת טפטים שהוא גם הנדימן אפשר לנצל את הביקור לפעולות נוספות כגון התקנת וילונות, תליית טלוויזיה, תיקון ברז, החלפת ניאגרה, התקנת קולט אדים והאפשרויות עוד רבות ומגוונות – והמחיר המשולב יהיה משתלם במיוחד מפני שעלות הביקור כבר נכללת בפנים.

מדביק טפטים בזמינות גבוהה וייעוץ סבלני בחינם

מדביק טפטים מומלץ הוא איש מקצוע שמספק שירות מכל הלב. השירות של סטאר הנדימן כולל ייעוץ סבלני, בגובה העיניים, וללא כל מחויבות מצד הלקוחות, זמינות גבוהה, אמינות, עבודה מסודרת ושקטה והתייחסות רצינית לכל שאלה ובקשה.

השאירו פרטים לקבלת שירות:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא הדבקת טפטים:

כמה זמן נמשכת הדבקת טפטים?

כשנעזרים בשירות של איש מקצוע הדבקת טפטים אורכת בדרך כלל בין שעה לשעתיים.

האם ניתן לבצע הדבקת טפט על זכוכית?

כן, למעשה ניתן להדביק טפטים על מגוון רחב של חומרי גלם ובהם עץ (למשל בארון בחדר הילדים), שיש (כדי לחדש את מראה המטבח בלי להחליף את משטח העבודה), זכוכית ועוד. במקרים אלה של הדבקת טפטים מחיר השירות נקבע בהתאם למורכבות הפעולה.