תליית מראה

מראה היא פריט נפוץ במיוחד. כולנו רוצים לדעת איך אנחנו נראים, זקוקים להשתקפות כדי להתאפר או להתגלח ובנוסף מראה יפה היא גם תוספת מרשימה לעיצוב חללים שונים בבית. תליית מראה גדולה וכבדה היא משימה מורכבת שמחייבת בקיאות, וכך גם תליית מראות על קיר גבס או על קרמיקה. למעשה, גם מראה "רגילה" כדאי לתלות בעזרת איש מקצוע – כך שתוכלו להיות בטוחים שהיא יציבה ומעוגנת היטב. סטאר הנדימן מספק את השירות הזה בסטנדרטים גבוהים מאוד ובמחיר הוגן ומשתלם.

תליית מראה עושים רק איתנו!

✔️ תליית מראות גם על קירות גבס וקירות קרמיקה

✔️ אפשרות להתקנת מראות כבר היום

ניסיון של 15 שנים

✔️ ייעוץ ראשוני ומועיל במיוחד – בחינם

✔️ אחריות מלאה על כל התקנת מראה

✔️ שירות בכל אזור המרכז, מחדרה ועד לגדרה

✔️ תליית מראה במחיר משתלם

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

050-440-5665

או פשוט השאירו פרטים לקבלת שירות:

היתרונות של תליית מראות עם הנדימן מיומן

באופן עקרוני, כל אדם עם חוש טכני מפותח וציוד מתאים (מקדחה ודיבלים / דבק שמתאים למראות) יכול לתלות אצלו בבית מראה. יחד עם זאת, ישנם מספר יתרונות משמעותיים להפקדת התקנת מראות בידי הנדימן.

היתרון הראשון הוא חיסכון בזמן. גם אם תליית מראה נראית כמו משימה פשוטה שאורכת דקות בודדות, במקרים רבים תצטרכו להשקיע זמן רב יותר, וזמן הוא כידוע משאב יקר במיוחד בימינו. היתרון השני הוא השקט הנפשי המלא, שמושג רק כשאיש מקצוע מיומן, כלומר הנדימן בכפר סבא, רעננה, הרצליה וכו', מבצע את התלייה.

עוד יתרון שכדאי לקחת בחשבון הוא האפשרות לשלב פעולות נוספות עם תלייתה של המראה – למשל התקנת רמקולים, תיקוני טיח, החלפת ניאגרה, התקנת טפטים ועוד ועוד, וכך לשדרג את הבית באופן כללי ולא "רק" עם מראה חדשה.

תליית מראה על קיר גבס - כל האפשרויות

קירות גבס הפכו לפופולריים מאוד, ולכן יש מקרים רבים שבהם המראה מיועדת לקיר מסוג זה. בדיוק כפי שניתן להשלים תליית טלויזיה על קיר גבס בהצלחה, אפשר גם לתלות מראה, ואפילו גדולה – בתנאי שמקפידים על עיגון איכותי.

הדרך הראשונה לבצע תליית מראה על קיר גבס כמו שצריך היא באמצעות ברגים. במקרה כזה, הנדימן בגבעתיים, רמת גן, הרצליה וכל מקום אחר יאתר את הניצבים שבתוך הקיר (למשל בעזרת מגנט) ויקדח בתוכם. אם קיר הגבס נבנה נכון, יש בו ניצבים מפח בכל 40-60 ס"מ, כך שאפשר יהיה לתלות את המראה בכל מקום שתרצו.

דרך אפשרית שנייה היא הדבקה ישירה. במקרה כזה דגש אחד הוא שימוש בדבק שאינו סיליקוני אלא בדבק סופר 7 או דבק היי-טק. דגש שני הוא הצבת קרשים שיתמכו במראה במשך כ-24 שעות, עד שהדבק יתייבש לגמרי ויספק את התמיכה הנחוצה.

כשמתוכננת התקנת מראה על קיר גבס שעדיין לא נבנה, ניתן להכין קונסטרוקציית עץ בתוך הקיר ועליה תיתלה המראה.

תליית מראה מקצועית
מראה שתלינו על קיר גבס

תליית מראה על קרמיקה - על מה חשוב להקפיד?

תליית מראות על אריחי קרמיקה מתבצעת לעיתים קרובות מפני שזהו אחד החיפויים הנפוצים בחדרי רחצה. ניתן לעשות זאת באמצעות הדבקה (גם כן עם דבק שאינו סיליקוני), או באמצעות הברגה. במקרה כזה, הדגש העיקרי הוא שימוש במקדח ייעודי לקרמיקה על-מנת לא להזיק לאריחים. המלצה נוספת היא להקפיד על מראה איכותית שלא תחליד.

תליית מראה בכניסה לבית שתשמש גם כאלמנט קישוטי

תליית מראה בכניסה לבית שמרחפת תייצר רושם ראשוני חיובי, גם עבורכם וגם עבור אורחים שיגיעו אליכם. כדי לייצר את המראה המרחף, מדביקים משטח מעץ סנדוויץ' אל גב המראה (גודל המשטח יהיה כמובן קטן יותר מגודלה של המראה עצמה). לאחר 24 שעות הדבק מתייבש ומחזיק היטב את המראה, ואז עוברים לשלב הבא: הברגה של משטח העץ והמראה שצמודה אליו אל הקיר. אם תרצו תוכלו לשלב גם תאורה מעודנת מחלקה האחורי של המראה (סטאר הנדימן הוא גם חשמלאי מוסמך, עם ניסיון רב בהתקנת גופי תאורה מכל הסוגים).

כמה עולה תליית מראה על-ידי הנדימן?

כשמזמינים איש מקצוע, עולה באופן טבעי שאלת עלות השירות. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את טווח המחירים המקובל לסוגים שונים של התקנת מראות, ואם תרצו הצעת מחיר מותאמת אישית אליכם – אתם מוזמנים לפנות אלינו.

כמה עולה תליית מראה?

250-350 ש"ח

מה המחיר של תליית מראה על קרמיקה?

270-380 ש"ח

כמה צריך לשלם על תליית מראה על קיר גבס?

300-500 ש"ח

מהי עלות תליית מראה ללא מסגרת?

280-450 ש"ח

כמה גובה הנדימן על התקנת מראה מרחפת?

300-550 ש"ח

ניתן להוזיל את העלות של תליית מראות אם מנצלים את הגעת איש המקצוע לפעולת נוספות כגון תליית תמונות, החלפת מרצפות שבורות, התקנת מאוורר תקרה וכו'. מאחר שהמרכיב העיקרי בתשלום עבור תליית מראה הוא הביקור עצמו, הזמנת הנדימן לתיקונים כלליים שונים מחלקת את העלות הזו בין כל הפעולות, וכל פעולה בפני עצמה תהיה זולה יותר.

השאירו פרטים לקבלת שירות:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא התקנת מראות:

האם אפשר לתלות מראה על קיר במטבח?

אפשר, אבל לא מומלץ. אם המטרה היא להעניק למטבח מראה עכשווי, הפתרון הנכון הוא חיפוי זכוכית ולא מראה – מפני שהחיפוי עשוי מזכוכית מחוסמת ואילו מראה עלולה להתנפץ (למשל בגלל רגע של חוסר תשומת לב ותנועה לא נכונה עם סיר שפוגעת במראה).

מהו הגובה המתאים לתליית המראה?

כשמדובר על מראת פנים, בדרך כלל היא תותקן בגובה של 130 ס"מ. תליית מראת גוף תתבצע במרחק של כ-10 ס"מ מהרצפה. בכל מקרה נלקחים בחשבון גם גודל המראה ושיקולי עיצוב.