החלפת ניאגרה

מיכל ההדחה בשירותים – או בשמו הנפוץ יותר, ניאגרה – הוא פריט חיוני בכל בית. בדרך כלל, מיכלים אלה מחזיקים מעמד במשך שנים, אבל יש גם מקרים שבהם נדרשת החלפת ניאגרה. כשזה המצב, האופציה המומלצת היא להזמין הנדימן, וליתר דיוק את סטאר הנדימן – גם כדי להבטיח התקנה מדויקת ומקסימום תועלת מהניאגרה החדשה, וגם כי זוהי הזדמנות מצוינת לעבודות קטנות נוספות בבית, בעלות משתלמת.

החלפת ניאגרה עושים רק איתנו!

✔️ ייעוץ אמין, ללא התחייבות מצידכם

✔️ החלפת ניאגרה סמויה ביעילות ובמהירות

✔️ 15 שנות ניסיון בהחלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק ועוד

✔️ שירות החלפת ניאגרה בכל מקום מחדרה ועד גדרה

✔️ החלפת ניאגרה מחיר הכי משתלם בשוק!

✔️ אפשרות לבצע החלפת גומיה בניאגרה פלסאון ועוד כבר היום

✔️ החלפת מצוף ניאגרה מהיום למחר

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

050-440-5665

או פשוט השאירו פרטים לקבלת שירות:

מתי נדרשת החלפת ניאגרה?

כדאי לדעת שבחלק מהמקרים ניאגרה לא תקינה היא תוצאה של גומייה שחוקה. תפקיד הגומייה הוא למנוע נזילות, ולכן אם היא מתייבשת תיווצר נזילה. במצב כזה אין כמובן צורף לבצע החלפת ניאגרה אלא רק החלפת גומייה.

בעיה אפשרית נוספת היא מצוף שלא ממלא את תפקידו (לוודא שמיכל ההדחה מתמלא מחדש אחרי כל הדחה, וגם לעצור את זרם המים כשהמיכל מלא מספיק). כשזה המצב, הניאגרה לא תתמלא או שזרם המים לא יפסיק. החלפת מצוף לניאגרה תפתור את הבעיה גם בלי להחליף את כל מיכל ההדחה.

החלפת ניאגרה מתבצעת גם משיקולים אסתטיים, כחלק משדרוג חדר השירותים. במקרים אלה תתבצע בדרך כלל גם החלפת אסלה או לפחות החלפת מושב אסלה, וייתכנו גם בקשות נוספות כמו למשל תיקוני טיח. במקרים אלה תשלמו עבור החלפת ניאגרה מחיר גבוה יותר (פירוט בהמשך העמוד).

החלפת גומיה בניאגרה - לבד או בעזרת איש מקצוע?

החלפת גומיה בניאגרה פלסאון או כל דגם אחר של ניאגרה גלויה היא פעולה פשוטה יחסית, אבל חשוב לקחת בחשבון שיש מגוון רחב של סוגי גומיות ונדרשת כמובן התאמה מדויקת – ולכן גם עבור פעולה זו כדאי להזמין הנדימן (ובמיוחד אם בכל מקרה יש פעולות נוספות שכדאי לבצע, למשל תיקון ארון תקול או תליית מראות). אם הניאגרה סמויה, נדרשת מיומנות גבוהה על-מנת להגיע אל הגומייה בלי לגרום נזק סביבתי, ולכן מתחדד הצורך באיש מקצוע. בכל מקרה, החלפת גומיה בניאגרה מומלצת אחת לשנתיים שלוש כדי להקדים תרופה למכה.

החלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק - עבודה מסודרת ויעילה

אסלה וניאגרה שמחוברות יחד, כלומר מונובלוק, הפכה בשנים האחרונות לאופציה פופולרית, ובהתאם יש ביקוש נרחב לשירות החלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק. למעשה, מדובר בשני מנגנונים שפועלים באופן משולב: מנגנון ההדחה ומנגנון המצוף. אבנית, קרע של כבל או חיבור, ידית תקולה או שבר במנגנון הם הגורמים העיקריים להזמנת הנדימן בתל אביב ובערים נוספות לצורך החלפת מנגנון ניאגרה.

חשוב להדגיש כי ניתן להתקין מנגנון של חברה אחת גם אם הניאגרה היא של חברה אחרת. עוד דגש הוא עבודה מסודרת ויעילה, כולל סגירת ברז הניל, ריקון מיכל ההדחה, ניתוק הברגים והצינור, המתנה לניקוז כל המים, חיבור מדויק של כל החלקים ופתיחה של ברז הניל באמצעות מכשיר מתאים (ולא בידיים, כדי לא להסתכן בשבירתו).

החלפת ניאגרה מחיר משתלם
בעת החלפת ניאגרה

החלפת מנגנון ניאגרה סמויה מבלי לגרום נזק לקיר

גם האסלות הסמויות הפכו לאופציה נפוצה, בעיקר בזכות האסתטיות המרשימה שלהן. באופן טבעי, החלפת מנגנון ניאגרה סמויה מהווה אתגר מורכב יחסית, אבל הנדימן מוכשר יידע לעשות זאת גם בלי לפגוע בקיר ובלי לפגום באסתטיות של חדר השירותים.

כמה עולה להחליף ניאגרה או חלקים ממנה?

לקראת כל החלפת חלק בניאגרה מכל סוג או החלפת ניאגרה מחיר השירות הוא כמובן שיקול מרכזי. בטבלה שלפניכם מרוכזים המחירים של השירותים הנפוצים ביותר לגבי ניאגרות:

מהי עלות החלפת ניאגרה רגילה?

350-550 ש"ח

 

כמה צריך לשלם על החלפת גומיה בניאגרה פלסאון גלויה?

300-350 ש"ח

התשלום על החלפת גומיה בניאגרה הוא למעשה עלות הביקור

מחיר החלפת גומיה בניאגרה סמויה פלסאון

400-550 ש"ח

 

כמה גובה הנדימן על החלפת מצוף לניאגרה?

300-450 ש"ח

 

עלות החלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק

450-750 ש"ח

אפשרות לקניית מנגנון ע"י ההנדימן

כמה צריך לשלם על החלפת ניאגרה סמויה?

600-1,200 ש"ח

לא כולל מחיר המנגנון

כמה עולה התקנת אסלה סמויה?

550-3000 ש"ח

 

מהי עלות שעת עבודה של הנדימן?

250-350 ש"ח

כשהשירות מתומחר לפי זמן, ניתן לבצע עוד עבודות כגון התקנת וילונות, תלייה של מדפים, טלויזיות, מראות ועוד

איך ניתן להוזיל עלות החלפת ניאגרה?

על-מנת לשלם עבור החלפת ניאגרה מחיר מינימלי, ומבלי להתפשר על האיכות, מומלץ לנצל את הגעת ההנדימן לטובת פעולות נוספות – התקנת קולט אדים, הרכבת רהיטים, תיקון מרצפות שבורות ועוד. בדרך זו עלות הביקור, שמהווה את המרכיב העיקרי במחיר, מתחלקת בין כל העבודות, ואז התועלת גבוהה במיוחד.

השאירו פרטים לקבלת שירות:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא החלפת ניאגרה:

האם שירות החלפת מנגנון ניאגרה כולל רכישת מנגנון?

אם תרצו, נוכל גם לרכוש עבורכם מנגנון מתאים בהתאם למסגרת התקציב המתאימה לכם.

האם החלפת ניאגרה כוללת גם את החלפת הגומיות?

כן. ההחלפה כוללת את כל החלקים – מיכל, מנגנון וגומיות. כאמור מומלץ לבצע החלפת גומיה בניאגרה אחת לשנתיים-שלוש.