התקנת וילונות

וילונות משדרגים באופן משמעותי כל חלל. הם מייצרים הצללה נעימה, מעניקים פרטיות ותורמים גם לאסתטיות בסלון, בחדר השינה, בחדר הילדים ובכל מקום אחר. התקנת וילונות מקצועית תאפשר לכם ליהנות מהווילון החדש שלכם במשך שנים רבות בלי טרחה מצדכם. סטאר הנדימן מספק שירותי התקנת וילונות על בסיס ניסיון נרחב, ביעילות, במהירות ובמחיר הוגן.

התקנת וילונות עושים רק איתנו!

✔️ תליית וילונות מהתקרה במהירות ובאחריות

✔️ זמינות מיידית לתליית וילונות – גם היום

✔️ התקנת וילונות מכל הסוגים בכל מקום בין חדרה לגדרה

✔️ מתקין וילונות בעל 15 שנות ניסיון

✔️ התקנת וילונות מחיר הכי משתלם בארץ!

✔️ התקנת וילון גלילה במהירות ובמקצועיות

✔️ התקנת וילון זברה מקצועית

✔️ התקנת וילון מסילה בצ'ק צ'ק

✔️ ייעוץ חינם – מוזמנים לקבל מאיתנו המלצות רלוונטיות

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

050-440-5665

או פשוט השאירו פרטים לקבלת שירות:

למה מומלץ להזמין הנדימן לצורך תליית וילונות?

באופן עקרוני, אפשר להסתדר גם בלי מתקין וילונות מקצועי. יחד עם זאת, מומלץ כן להזמין הנדימן. סיבה אחת היא החיסכון בזמן: התקנת וילון זברה, וילון מסילה, וילון גלילה, וילון רומאי או כל סוג אחר של וילון אולי נראית פשוטה, אבל בפועל אתם עלולים למצוא את עצמכם מקדישים זמן רב לפעולה – וזמן כידוע הוא משאב יקר ערך בימינו.

הסיבה השנייה היא הטרחה הכרוכה בכל תליית וילונות, וגם הסיכון המסוים שבעבודה בגובה בלי מיומנות מתאימה. בנוסף, אנחנו מגיעים עם ברגים ודיבלים איכותיים יותר מאלה שמסופקים עם הווילון (אם סופקו כאלה), כך שההתקנה תהיה יציבה במיוחד. עוד סיבה טובה להפקיד את המשימה בידיים מקצועיות – בדיוק כמו התקנת טלויזיה למשל – היא שבחלק מהקירות עוברים קווי מים וחשמל, ונדרש ניסיון כדי לוודא שהקידוח לא פוגע בהם.

תליית וילונות מהתקרה - דגשים ספציפיים

תליית וילונות מהתקרה מומלצת כשיש חשש לפגיעה בקו מים או קו חשמל בקיר הרלוונטי, כשהווילון גבוה ביחס לחלון וגם כדי לייצר אשליית גובה באזור החלון. כשנבחרת האופציה הזו של התקנת וילונות, חובה להקדיש תשומת לב למספר דגשים ספציפיים: ראשית, בגלל שהתקרה (ברוב המקרים) עשויה מבטון, נדרש שימוש בפטישון שיצליח להתמודד עם החומר הקשיח. שנית, אם יש מעליכם שכנים, התקרה שלכם היא הרצפה שלהם, ולכן חשוב מאוד לא לקדוח עמוק מדי. עוד דגש הוא לתכנן היטב את הקידוח, בעיקר מבחינת המיקום, כך שהווילון יותקן במקום הנכון. הנדימן מיומן יקפיד כמובן על כל הכללים הנ"ל, גם כשהמטרה היא תליית וילונות מהתקרה וגם פעולות דומות כגון התקנת טלויזיה מהתקרה.

איך מתבצעת התקנת וילון גלילה?

הרכבת וילון גלילה מבוססת על תופסן עם זווית בת 90 מעלות. תפקידו של התופסן הוא להחזיק את המסילה העליונה, גם כשהיא מחוברת לקיר וגם כשהיא מחוברת לתקרה. כשמתבצעת התקנת וילון גלילה על קיר, התופסן מוצמד לקיר. בזכות התופסן השני הלשונית בולטת כלפי פנים, ואז אפשר להצמיד את חלקה האחורי העליון של המסילה אל המגרעת של התופסן, להדק כלפי מעלה ולייצר את הנעילה הנדרשת לצורך הפעלת הווילון.

התקנת וילון גלילה זברה מתבצעת מהתקרה, ולכן אין צורך בתופסן הזווית שמחובר לקיר. המרחק האידיאלי של נקודת הקידוח מהקיר הוא 6-7 ס"מ. בנוסף, ישנו ארגז שבתוכו מגולגל הווילון, והמיקום שלו הוא מעל לחלון.

התקנת וילונות מחיר זול
וילונות שהתקנו בבית של לקוח

התקנת וילון מסילה חשמלי - באחריות מלאה

סטאר הנדימן הוא גם חשמלאי מוסמך, ועל כן איש המקצוע המתאים לצורך התקנת וילון חשמלי. חשוב להדגיש שאם התקנת וילון שמונע ע"י מנוע מתבצעת ע"י אדם שאינו חשמלאי מוסמך, האחריות עליו לא תהיה תקפה, וחבל.

מתקין וילונות - גם רמת השירות גבוהה במיוחד

כשמחפשים הנדימן בתל אביב או בכל עיר אחרת, כדאי כמובן להתייחס גם לרמת השירות ולא "רק" למקצועיות. סטאר הנדימן מתקין וילונות על בסיס ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום, מתחייב להגעה בדיוק בזמן שנקבע, העבודה מתבצעת ביעילות רבה ולכן מושלמת בזמן קצר ככל האפשר וכמו כן מובטחת שמירה על השקט, הסדר והניקיון בחדר – התחייבות שתקפה לכל פעולה, כמו למשל התקנת בר מים מכל סוג, הרכבת רהיטים, תליית מדפים, התקנת אסלה ועוד. עוד כדאי לדעת שאנחנו מעניקים שירות בפריסה ארצית.

איך לשלם עבור התקנת וילונות מחיר הוגן בלי להתפשר על האיכות?

המרכיב העיקרי בעלות התקנת וילון גלילה, מסילה, זברה, וילון ונציאני וכו' הוא הביקור עצמו. בהתאם כדאי לנצל את הגעת ההנדימן לפעולות נחוצות נוספות. כמעט בכל בית מצטברות עבודות קטנות שלא כדאי להזמין במיוחד עבורן איש מקצוע, אבל אם ממילא מגיע אליכם הנדימן זו הזדמנות טובה לבצע אותן ולשדרג את איכות החיים: התקנת טפטים, תיקוני טיח, תיקון דלת ארון, התקנת חבלי כביסה וכו'. בדרך זו עלות הביקור מתחלקת בין כל התיקונים וההתקנות, והמחיר של כל פעולה בפני עצמה יהיה נמוך – מבלי להתפשר כמובן על איכות.

מהו מחיר התקנת וילונות אצלנו?

כשנדרשת התקנת וילונות מחיר השירות הוא כמובן שיקול בהחלטה. באתר תמצאו מחירון הנדימן מפורט, ובטבלה שלפניכם מפורטים המחירים של ההתקנות הנפוצות ביותר של וילונות:

כמה עולה התקנת וילון זברה?

250-350 ש"ח

בדרך כלל ההתקנה היא מהתקרה

מהו המחיר שמשלמים עבור התקנת וילון מסילה?

250-350 ש"ח

ניתן להתקין 2 וילונות בתוספת מחיר קטנה

כמה גובה הנדימן על הרכבת וילון גלילה?

250-350 ש"ח

וילון בגודל סטנדרטי

מהו התשלום על תליית וילונות מהתקרה?

270-450 ש"ח

 

כמה צריך לשלם על התקנת וילון ונציאני?

250-370 ש"ח

 

מהי עלות התקנת וילונות חשמליים?

450-750 ש"ח

כולל נקודת חשמל במידת הצורך

כמה עולה שעת עבודה של הנדימן?

250-350 ש"ח

לצורך ביצוע פעולות נוספות כגון התקנת קולט אדים, תיקון מרצפות ועוד

השאירו פרטים לקבלת שירות:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא התקנת וילונות:

האם תליית וילונות מהתקרה אפשרית כשמדובר על תקרת גבס?

כן, הנדימן מיומן יקבע את הוילונות לבטון שמעל לתקרת הגבס.

כמה זמן אורכת התקנת וילונות?

בדרך כלל נדרשות כ-20-30 דקות לצורך התקנת כל וילון (בגודל סטנדרטי).