הרכבת ארון

בעידן השפע שבו אנחנו חיים, ארונות הם פריטים חיוניים. הרכבת ארון חדש היא לכאורה משימה פשוטה, אבל בפועל, כשמנסים לבצע אותה ללא עזרת איש מקצוע, היא מתגלה כמסובכת וכתובענית מאוד. אנחנו בסטאר הנדימן מבצעים הרכבת ארונות מכל הסוגים: ארון עם דלתות הזזה (כולל מראה), ארון לאמבטיה, ארונות מאיקאה ומאייס, ארון נעליים, ארונות למרפסת שירות, לחדרי ילדים ועוד ועוד. שירות הרכבת ארון אצלנו מתאפיין במקצועיות גבוהה, עבודה שקטה ומסודרת ומחיר הוגן.

הרכבת ארונות מכל הסוגים עושים רק איתנו!

✔️ הרכבת ארונות במהירות ובאחריות

✔️ 15 שנות ניסיון בהרכבת ארונות מכל הסוג

✔️ הרכבת ארון איקאה בכל מקום מחדרה ועד לגדרה

✔️ הרכבת ארון אייס במהירות ובמקצועיות

✔️ הרכבת ארון אמבטיה כולל קיבוע לקיר

✔️ הרכבת ארון מחיר החל מ-280 ₪ בלבד

✔️ הרכבת ארון נעליים תוך פחות מחצי שעה

✔️ ייעוץ ראשוני בחינם וללא כל מחויבות

✔️ זמינות גבוהה לביצוע כל עבודה

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

050-440-5665

או פשוט השאירו פרטים לקבלת שירות:

הרכבת ארון עם הנדימן - הדרך הבטוחה להפיק מקסימום תועלת לטווח ארוך

קניית ארון חדש כרוכה בדרך כלל בהתלבטות או להרכיב אותו לבד או אם להפקיד את המשימה בידי איש מקצוע. אמנם בדרך השנייה צריך לשלם עבור הרכבת ארון מחיר שיתווסף לעלות הרהיט עצמו, אבל כדי להפיק בוודאות את מלוא התועלת האפשרית מפתרון האחסון, כדאי מאוד שהארון יורכב באופן מושלם.

רק הנדימן מיומן יכול להבטיח – וגם לקיים – הרכבת ארונות מכל סוג שהוא בדיוק לפי הנחיות היצרנית (שלא תמיד מוצגות בבירור, ולכן בלי ניסיון מתאים קשה להבין אותן). כשהארון מורכב באופן מושלם, השימוש בו יהיה נוח ובטוח, ובנוסף הרהיט יחזיק מעמד שנים רבות.

הרכבת ארון איקאה עם הנדימן - חיסכון משמעותי בזמן

סיבה טובה נוספת להעדיף הרכבת ארון איקאה (או כל ארון אחר) בעזרת הנדימן היא החיסכון בזמן. בימינו, זמן הוא משאב יקר ערך, ומן הסתם רוב בני האדם לא ירצו לבזבז שעות ארוכות על ניסיון להרכיב ארון, כשכאמור בחלק מהמקרים הוראות ההרכבה קשות מאוד לפענוח. בהתאם לכך, אחרי שמבלים זמן רב בחנות איקאה הרכבת ארון ע"י איש מקצוע היא פתרון פרקטי שמאפשר לכם לפנות זמן לדברים החשובים באמת עבורכם.

הרכבת ארון אייס איתנו – במקצועיות ובמהירות הבזק

סיבה מצוינת להעדיף הרכבת ארון אייס איתנו על פני הרכבה עצמית היא המקצועיות שלנו והניסיון שלנו בהרכבת ארונות אייס מכל הסוגים כבר למעלה מ-15 שנה. לנו זה ייקח לפחות רבע מהזמן שזה ייקח לכם, אם לא יותר מכך – באחריות. אז פנו אלינו לביצוע העבודה ותוכלו להיות בראש שקט שהארון יורכב במהירות וללא טעויות – מה שיבטיח תפקוד יעיל שלו לאורך שנים רבות.

הרכבת ארון אמבטיה במיומנות גבוהה (כולל ארון צף)

הרכבת ארון בחדר הרחצה מחייבת מיומנות ייחודית. ראשית, בדרך כלל ישנה נישה ספציפית מאוד עבור הארונות בחדר האמבטיה, ולכן ההתקנה חייבת להיות מדויקת מאוד. שנית, החלל היחסית צפוף מקשה על העבודה בו ולכן תיקונצ'יק מקצועי ומנוסה יצליח להרכיב את הארון בלי קושי.

עוד כדאי לדעת שבשנים האחרונות המגמה הרווחת היא לייעד לחדרי הרחצה ארונות צפים, כלומר כאלה שלא ממוקמים על הרצפה אלא נתלים בגובה מסוים – וזאת על-מנת שלא יירטבו ולא ייגרמו להם נזקים כתוצאה מנוכחות של מים על הרצפה. הרכבת ארון צף היא פעולה מורכבת במיוחד, אלא אם כן בוחרים בהנדימן מנוסה.

הרכבת ארון בזול
ארון בגדים גדול שהרכבנו

הרכבת ארון בגדים - כולל קיבוע לקיר במידת הצורך

הרכבת ארונות שמיועדים לבגדים מתבצעת על-ידינו באופן מסודר, תוך התייחסות לכל המרכיבים הפנימיים של כל חלקי הארון – מגירות, מדפים, מוטות לתליית בגדים שרצוי להימנע מקיפולם וכו'. אם תרצו, לאחר שהארון יעמוד במקום, נחבר אותו עבורכם לקיר. פעולה זו מומלצת במיוחד בחדרי ילדים כדי לוודא שנשמרת רמת בטיחות מקסימלית, ובעצם בכל מקום כדאי שהארון הכבד יהיה מעוגן לקיר כך שלא תהיה סכנת נפילה. גם אם הארון עצמו הגיע ללא ברגים ודיבלים לקיבוע, הנדימן ותיק כמובן מצויד בכל הפריטים הנחוצים לצורך קיבוע – גם לקירות בלוקים, גם לקירות בטון וגם לקירות גבס.

הרכבת ארון נעליים במהירות ובאופן מדויק

ארונות נעליים הם בדרך כלל קטנים יחסית, ולכן ניתן להשלים את הרכבתם במהירות ובמחיר נמוך. יחד עם זאת, חשוב לעבוד באופן מדויק, כדי שהארון לא יתפרק כעבור זמן קצר. גם ארון לנעליים נוכל לקבע עבורכם לקיר אם תרצו בכך, ובחלק מהמקרים גם ללא תוספת מחיר.

הרכבת ארון הזזה - כולל ארונות עם דלתות זכוכית כבדות

השלב הראשון של הרכבת ארון עם דלתות הזזה הוא התקנת המסגרת החיצונית. לאחר מכן יורכבו המסילות, תוך שמירה על איזון ועל שיווי משקל שיבטיח תנועה חלקה וקלה של הדלתות. בשלב הבא יותקנו המדפים, המגירות ושאר החלקים הפנימיים ולסיום יורכבו הדלתות עצמן. פעולה זו מתבצעת בזהירות מרבית, ובפרט כשמדובר על דלתות זכוכית כבדות. השלב האחרון הוא בדיקה יסודית של יציבות הארון, של כל החיבורים ושל תנועת הדלתות.

הרכבת ארון הזזה גדול
ארון הזזה שהרכבנו

הרכבת ארונות ותיקונים קטנים - שילוב משתלם במיוחד

כשמזמינים הנדימן לצורך הרכבת ארון אייס, איקאה וכו' כדאי לנצל את הביקור של איש המקצוע לטובת פעולות נוספות שישדרגו את הבית. למשל, כיוון דלתות ארון קיים או תיקון ארונות מטבח ישנים (דלת שיצאה מהציר, ידית שבורה וכו'). בכל הרכבת ריהוט מכל סוג שהוא, אחד המרכיבים העיקריים בעלות השירות הוא הביקור עצמו. כשמבקשים מהנדימן שממילא מגיע אליכם לבצע עוד תיקונים והתקנות, כולל החלפת אסלה, תליית טלוויזיה או מדפים ואפילו תיקוני טיח, המחיר של כל פעולה בפני עצמה יהיה נמוך – ומשתלם במיוחד. בדרך זו מושגת למעשה הרכבת ארונות בזול מבלי להתפשר על האיכות.

מחירון הרכבת ארונות

גם כשברור לחלוטין כי ישנה תועלת רבה בהזמנת איש מקצוע, עולה באופן טבעי שאלת העלות, ומן הסתם ישנו רצון למצוא שירות הרכבת ארונות בזול. הטבלה שלפניכם מציגה מחירון הרכבת ארונות מכל הסוגים. חשוב לזכור שעבור כל הרכבת ארון מחיר השירות כולל גם את המחיר של הביקור, וכמו כן ייתכנו הבדלים מסוימים בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל עבודה. להצעת מחיר מותאמת אישית עבורכם, אתם מוזמנים ליצור קשר.

כמה תעלה הרכבת ארון בגדים עם 4 דלתות, מגירות, מתקן תלייה ומדפים?550-700 ש"ח 
כמה עולה הרכבת ארון הזזה עם 3 דלתות?350-550 ש"חעבור דלת זכוכית: תוספת של כ-50 ש"ח
מהו המחיר של הרכבת ארון אמבטיה צף?350-550 ש"ח 
כמה צריך לשלם על הרכבת ארון אייס כולל קיבוע?350-600 ש"חבהתאם לסוג הקיר שאליו הרהיט מקובע
מהי העלות של הרכבת ארון נעליים?350-450 ש"חעבור סוג זה של הרכבת ארון מחיר השירות כולל קיבוע
כמה גובה הנדימן עבור תיקון ארונות הזזה?250-450 ש"חכולל תיקון גלגלים שנשחקו, החלפת צירים ועוד
השאירו פרטים לקבלת שירות:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא הרכבת ארונות:

כמה זמן אורכת הרכבת ארונות?

בדרך כלל בין 30 דקות לשעתיים, בהתאם למידת המורכבות של הארון ולמידות שלו.

מה קורה אם חלק מהחלקים הלכו לאיבוד?

להנדימן מנוסה יש ברגים מכל הסוגים, דיבלים ושאר פריטים הנחוצים לצורך הרכבת ארון סטנדרטי.