תליית מדפים

מדפים מאפשרים לנצל באופן מיטבי כל חלל. תליית מדפים היא לכאורה פעולה פשוטה שכל אחד וכל אחת יכולים לבצע, אבל יש יתרונות משמעותיים בהזמנת איש מקצוע למטרה זו. בפרט, כדאי להפקיד את המשימה בידי הנדימן סטאר שמתחייב ליעילות גבוהה, עבודה מדויקת ומחירים הוגנים.

תליית מדפים עושים רק איתנו!

✔️ תליית מדפים על קיר גבס או בטון

✔️ התקנת מדפים צפים – הקפדה על מקסימום אסתטיות

✔️ 15 שנות ניסיון בתליית מדפים מכל הסוגים

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות

✔️ עבודה מסודרת ונקייה

✔️ התקנת מדפים במחירים סופר משתלמים!

✔️ שירות התקנת מדפים למחסן, לבית או למשרד

✔️ שירות באזור המרכז – מחדרה ועד גדרה

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

050-440-5665

או פשוט השאירו פרטים לקבלת שירות:

תליית מדף בבטחה וללא טרחה - רק עם הנדימן מיומן

הסיבה הראשונה לכדאיות הזמנת הנדימן עבור התקנת מדף או מדפים היא החיסכון בזמן. זמן הוא משאב יקר ערך בימינו, וברוב המקרים מי שמנסה לבצע התקנת מדפים בכוחות עצמו מגלה שהוא נדרש להשקיע בכך הרבה יותר זמן מכפי שחשב. הסיבה השנייה היא שעם איש מקצוע מיומן ההתקנה תתבצע באופן הבטוח ביותר האפשרי, ולמדפים מובטחת יציבות לטווח ארוך.

בנוסף, ניתן לנצל את הגעת ההנדימן לפעולות נוספות שישדרגו את איכות החיים בבית: תליית טלויזיה מהתקרה, תיקוני טיח, הדבקת טפטים, התקנת חבלי כביסה ועוד פעולות שכל אחת מהן בפני עצמה לא מצדיקה הזמנת איש מקצוע, אבל אם בכל מקרה מגיע אליכם הנדימן לצורך תליית מדפים על קיר גבס או בטון, התוספת של עוד פעולה כזו או אחרת לא מייקרת במידה ניכרת את השירות – וכן מספקת תועלת רבה.

תליית מדפים על קיר גבס - דגשים מיוחדים

התקנת מדף על קיר גבס – ובאופן כללי פעולות מסוג זה, כמו למשל התקנת טלויזיה על קיר גבס – מחייבת תשומת לב למספר דגשים מיוחדים. ראשית, בעת תליית מדף על קיר גבס, כדאי לזכור שמדף שהותקן על גבי קיר מסוג זה מוגבל מבחינת היכולת שלו לשאת משקלים כבדים. ניתן להתייעץ עמנו לגבי סוג המדף המתאים בהתאם לפריטים שתרצו להניח עליו.

שנית, התקנת מדפים על קירות גבס מחייבת שימוש בדיבלים ייעודיים. אם לא סופקו דיבלים כאלה עם המדף, ההנדימן יביא אותם איתו. דגש שלישי וחשוב במיוחד הוא חובת הזהירות: במקרים רבים עוברים בתוך קירות הגבס חוטי חשמל, ולכן נדרש תכנון מדויק של מיקום ההתקנה. כמו כן, כדאי להיעזר בניצבים שבקיר על-מנת להגיע למקסימום יציבות.

תליית אביזרים שונים
מדף ורמקולים שתלינו לבקשת לקוח

התקנת מדפים למחסן - כולל קיבוע לקיר

כשהמטרה היא התקנת מדפים למחסן, בין אם בבית ובין אם במשרד או בכל עסק אחר, לרבות חנויות ועוד, מומלץ לשקול לקבע אותם לקיר. כלומר, לא להסתפק בהרכבת פתרון המידוף הנבחר, אלא להשתמש בקיר שבמחסן לצורך עיגון ומקסימום יציבות. הנדימן מומלץ יבצע את המשימה תוך זמן קצר, ויסייע לכם במידת הצורך גם בתכנון מערכת המדפים שתנצל באופן מיטבי את שטח המחסן, וגם תאפשר חופש תנועה מרבי בחלל.

כמה עולה התקנת מדפים?

התקנת מדף היא שירות לא יקר במיוחד. יחד עם זאת, חשוב לזכור שכשמזמינים הנדימן – לכל מטרה שהיא: תליית מראות, תיקוני טיח, החלפת ניאגרה, הרכבת ארון בגדים וגם כמובן התקנת מדף או מדפים – ישנו מחיר מינימום. המחיר המינימלי כולל את עלות הביקור ואת שעת העבודה הראשונה. בדרך כלל ניתן לתלות בשעה אחת גם 3-4 מדפים סטנדרטיים, אבל אם יש לכם רק מדף אחד לתלות תוכלו לנצל את שאר הזמן למשימות אחרות – למשל, תליית רמקולים על הקיר כדי לשדרג את חוויית ההאזנה למוזיקה. עוד כדאי לזכור בהקשר זה שהנדימן מקצועי כמונו הוא גם מתקין טלויזיות מיומן, כך שניתן לשלב גם פעולה זו בביקור.

בטבלה שלפניכם מפורטים טווחי העלויות של תליית מדף. באתר ישנו גם מחירון הנדימן מפורט ובו עלויות פעולות אחרות.

כמה עולה התקנת מדף רגיל?

250-350 ש"ח

זוהי למעשה עלות הביקור, כך שגם התקנה של 3-4 מדפים תתומחר באופן דומה

כמה גובה הנדימן עבור תליית מדף צף?

100-150 ש"ח

לכל מדף. ההתקנה מורכבת יותר ולכן ניתן בדרך כלל להספיק 2 מדפים בשעה

מהו מחיר תליית מדף על קיר גבס?

550-350 ש"ח

לכל מדף

כמה צריך לשלם על התקנת מדפים למחסן?

250-550 ש"ח

בהתאם למספר המדפים

כמה עולה תליית מדפים גדולים מאוד?

300-350 ש"ח

עלות לכל מדף

מהו המחיר של תליית 3 מדפים + תליית תמונות בסלון?

300-400 ש"ח

ניתן להוסיף גם תיקונים לבית (קטנים) בתוספת מחיר של 50-100 ש"ח

השאירו פרטים לקבלת שירות:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא התקנת מדפים:

האם ניתן לתלות מדפים גם בממ"ד?

כן, אבל נדרש קידוח זהיר במיוחד כדי לא לפגוע ביכולת של החדר להגן על מי שנמצא בו במצב חירום.

איך מבצעים תליית מדף זכוכית בלי לחשוש שהזכוכית תתנפץ?

כאן המפתח הוא איזון – מצד אחד לחזק את החיבור של המדף לקיר ומצד שני להימנע מלחץ עודף.