הנדימן בהרצליה

כולנו, או לפחות רובנו, מבלים זמן רב בבית. בהתאם, כדאי מאוד להתאים את החדרים השונים באופן מושלם לצרכים השונים של בני הבית. שירותי הנדימן הרצליה מאפשרים לכם לסמן V על כל אותם תיקונים קטנים שלא הגעתם אליהם, על התקנות חיוניות שאתם לא מצליחים להתפנות אליהן או שאתם מעדיפים להפקיד בידי איש מקצוע, ובאופן כללי על כל מה שמפריד ביניכם לבין מקסימום נחת מהנכס. סטאר הנדימן מספק מגוון רחב של שירותי הנדימן בהרצליה והסביבה תוך הקפדה על עבודה מסודרת, נקייה ושקטה, וכמובן מקצועית להפליא.

כל שירותי ההנדימן בהרצליה:

✔️ שירות בזמינות גבוהה – גם היום

✔️ ייעוץ מקצועי ראשוני בחינם

✔️ הנדימן בהרצליה שהוא גם חשמלאי מוסמך

✔️ ניסיון של 15 שנים ומחירים משתלמים

✔️ כל סוגי התיקונים באחריות!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

050-440-5665

או פשוט השאירו פרטים לקבלת שירות:

הנדימן בהרצליה - לשדרג את הבית מכל הבחינות

הנדימן בהרצליה – וגם הנדימן ברעננה, כפר סבא, רמת השרון וכו' – הוא איש המקצוע האידיאלי מכל הבחינות. קודם כל, הוא חוסך לכם זמן יקר: במקום לתאם מול מספר אנשי מקצוע ולחכות בנפרד לכל אחד מהם, תוכלו להזמין מומחה אחד ובעזרתו לעבור על מה שזקוק לשדרוג ברחבי הבית. גם השירותים שמספק ההנדימן מאפשרים לכם להתפנות לפעילויות אחרות במקום להשקיע זמן רב במלאכות כגון הרכבת רהיטים, תיקוני צבע ועוד (מטלות שתמיד גוזלות יותר זמן מכפי שזה נראה).

היתרון השני הוא ההתאמה המלאה של הבית להעדפות ולצרכים שלכם. כך למשל תליית טלויזיה על קיר גבס, פעולה שמחייבת מיומנות ספציפית, מפנה את שידת הטלוויזיה ומבטיחה צפייה נוחה, התקנת מאוורר תקרה מייצרת בריזה נעימה גם בימים החמים ביותר בקיץ והחלפת אסלה מחדשת את השירותים.

הנדימן בהרצליה שהוא גם חשמלאי מוסמך

שירותי הנדימן הרצליה כוללים במקרים רבים גם עבודות הקשורות לחשמל: החלפת שקע שרוף (כולל החלפת חוטים שנשרפו), התקנת נקודת חשמל חדשה, הוספת גופי תאורה סמויים או גלויים, שדרוג לוח חשמל לתלת פאזי ועוד. במקרים כאלה רק הנדימן שהוא גם חשמלאי מוסמך רשאי לבצע את העבודה – סטאר הנדימן הוא חשמלאי מנוסה, ולכן יספק לכם את כל השירותים הנ"ל בסטנדרטים גבוהים ועל בסיס יושרה מלאה.

הנדימן הרצליה מומלץ
(תמונה: Canva Pro)

בקיאות ואחריות

הנדימן מומלץ הוא מי שכבר צבר ניסיון רב ומכיר היטב את כל התיקונים, ההתקנות וסוגי הפריטים הרלוונטיים. בהתאם איש מקצוע בקיא ומיומן ישלים הרכבת רהיטי איקאה, אייס והום סנטר, וגם רהיטים אחרים, בזמן קצר ובאופן מושלם כך שתוכלו להפיק מהם מקסימום תועלת לטווח ארוך. מרכיב נוסף בשירות הוא התנהלות אחראית, וביצוע פעולות הכרחיות בלבד.

העלות של שירותי הנדימן בהרצליה

כשנוצר צורך בשירות כזה או אחר של הנדימן, או במספר פעולות, עולה באופן טבעי גם שאלות העלות. באתר שלנו תמצאו מידע מפורט – בדיוק כמה עולה הנדימן בהתאם לכל משימה. בטבלה שלפניכם מרוכזות העלויות של מספר שירותים מבוקשים במיוחד. עוד כדאי לקחת בחשבון שכשמזמינים הנדימן למספר מטרות – למשל גם התקנת טפטים, גם תליית טלוויזיה מהתקרה וגם תיקוני טיח – עלות הביקור מתחלקת בין כל הפעולות, כך שמובטח יחס עלות-תועלת משתלם במיוחד.

מהי עלות ביקור הנדימן בהרצליה?

300-350 ש"ח

המחיר כולל את שעת העבודה הראשונה

כמה עולה החלפת ניאגרה?

350-550 ש"ח

מחיר לניאגרה רגילה

כמה צריך לשלם על תיקון רצועה בתריס גלילה?

300-450 ש"ח

כולל רצועת ניילון איכותית

מהו המחיר של איטום מקלחון?

300-450 ש"ח

כולל חומרים

כמה גובה הנדימן על תליית מאוורר תקרה?

300-550 ש"ח

אפשרות להתקנה גם בתקרת רביץ

מהי עלות הוספת נקודת חשמל?

300-500 ש"ח

 

כמה צריך לשלם על תליית טלויזיה בקיר גבס?

240-350 ש"ח

באמצעות מתקן זרוע

כמה עולים תיקוני שפכטל?

450-550 ש"ח

תיקונים במספר קירות

זמינות מרבית וייעוץ ללא התחייבות מצדכם

שירותי הנדימן הרצליה ניתנים על-ידינו בזמינות גבוהה, ובמידת הצורך אפילו מהיום להיום. בנוסף, אנחנו מגיעים לכל הישובים במרכז ובשרון, ולכן אם למשל אתם מחפשים הנדימן בגבעתיים, ברחובות או בנתניה – אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם. כדי לוודא הגעה – עברו לרשימת איזורי השירות שלנו כאן.

עוד חשוב לציין שהשירות כולל ייעוץ מקצועי ראשוני גם ללא התחייבות מצדכם – ההתחייבות היא רק שלנו, למענה סבלני ומועיל לכל שאלה.

השאירו פרטים לקבלת שירות:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא הנדימן בהרצליה:

האם כשמחליפים ניאגרה מורכבות גומיות חדשות?

כן. כל החלפת ניאגרה היא גם החלפת המיכל, גם החלפת המנגנון וגם החלפת גומות. התדירות הרצויה להחלפת הגומיות היא אחת לשנתיים.

כמה זמן נמשכת החלפת שקע חשמלי?

בדרך כלל מספר דקות. כשמדובר על שקע תלת פאזי – כחצי שעה.