התקנת אסלה

אסלה היא מסוג הפריטים שנדמה כי יישארו במקומם לנצח – אבל ישנם מצבים שבהם בכל זאת נדרשת התקנת אסלה חדשה. במקרים אלה הדרך הבטוחה, היעילה והמשתלמת ביותר להשלים את החלפתה של האסלה היא בעזרת הנדימן מיומן. עם סטאר הנדימן מובטח לכם שירות החלפת אסלה בסטנדרטים גבוהים במיוחד, וכן מחיר הוגן.

התקנת אסלה עושים רק איתנו!

✔️ התקנת אסלה מונובלוק, אסלות P ואסלות סמויות

✔️ זמינות רבה – אפשרות להתקנת אסלה כבר היום

✔️ 15 שנות ניסיון בהחלפת אסלה

✔️ התקנת אסלה מחיר הכי משתלם בארץ!

✔️ ייעוץ מקצועי בחינם

✔️ החלפת אסלה בכל מקום בין חדרה וגדרה

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

050-440-5665

או פשוט השאירו פרטים לקבלת שירות:

התקנת אסלה מכל סוג במקצועיות ובמהירות

ברוב המקרים, הצורך להתקין אסלה חדשה נובע מהרצון להחליף את זו הקיימת (בגלל לכלוך קשה או סתם רצון להתחדשות. ייתכנו גם מצבים שבהם האסלה נשברת (למרות שבאופן עקרוני מדובר במוצר עמיד מאוד), או שמצטברת בה כמות גדולה של אבנית ומשתלם יותר להחליף אותה מאשר לנסות להסיר את המשקעים.

החלפת אסלה מאפשרת לכם לבחור בין 3 סוגי אסלות:

  • אסלה P – הסוג הבסיסי ביותר של האסלות. היתרון העיקרי של אסלה זו, שבנויה מחרס (כשהניאגרה היא מפלסטיק), הוא המחיר הנמוך. גם מחיר התקנת אסלה מסוג זה נמוך, ועוד יתרון הוא שרק לעיתים רחוקות מתקלקלת אסלת P.
  • אסלת מונובלוק – כפי שניתן להבין מהשם, מדובר באסלה שבנויה כבלוק אחד, כך שגם הניאגרה עשויה מחרס. זהו פתרון אסתטי יותר, ועמיד מאוד. חשוב להדגיש כי נדרשת החלפת ניאגרה ביחד עם האסלה.
  • אסלה סמויה / תלויה – אסלה מודרנית ופופולרית, בעיקר בזכות האסתטיות המרבית – שמושגת כי הניאגרה סמויה מהעין. חיסרון מסוים של אסלה מסוג זה הוא מורכבות התיקון של ניאגרה לא תקינה (בגלל שהיא מוטמעת בקיר). כמו כן ,מחיר החלפת אסלה רגילה לאסלה סמויה יחסית גבוה.

סטאר הנדימן כבר התקין אסלות מכל הסוגים וצבר ניסיון רלוונטי – שבא לידי ביטוי גם באיכות השירות וגם במהירות השלמת הפעולה. ניתן לשלב שירותים נוספים כגון הדבקת טפטים או התקנת מאוורר תקרה פסיפיק וכך לזכות בשירות מקצועי וגם ליהנות ממחיר משתלם יותר.

איך לשלם עבור החלפת אסלה מחיר מינימלי בלי להתפשר על איכות?

כשאתם משלמים עבור התקנת אסלה מחיר כזה או אחר, חלק נכבד מהעלות הוא למעשה הביקור עצמו. היתרון העיקרי של הזמנת הנדימן לבית לצורך התקנת אסלה הוא שניתן "לנצל" את איש המקצוע לטובת שדרוגים נוספים – למשל, תליית וילונות מהתקרה, הדבקת טפטים, הרכבת רהיטים ועוד.

אם אכן תנצלו את ההזדמנות לטובת פעולות שכבר מזמן רציתם לבצע ולא היה לכם זמן, וגם לא היה טעם להזמין איש מקצוע במיוחד עבורן – תשלמו עבור החלפת אסלה מחיר מינימלי (מפני שעלות הביקור תתחלק בין כל המשימות שההנדימן יבצע עבורכם).

התקנת אסלה מחיר משתלם
אסלה חדשה שהתקנו

התקנת אסלה מחיר הוגן

לצד התועלת הברורה, כשנדרשת הזמנת איש מקצוע לצורך התקנת אסלה מחיר השירות מהווה גם הוא שיקול משמעותי. בטבלה שלפניכם תוכלו למצוא מהו מחיר החלפת אסלה, או ליתר דיוק טווח המחירים עבור כל הסוגים השונים הקיימים. כדי שנוכל לספק לכם הצעת מחיר מדויקת ומותאמת אישית אליכם, אנחנו זקוקים באופן טבעי לפרטים נוספים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל גם ייעוץ מקצועי מועיל.

מהו מחיר התקנת אסלה P?

500-700 ש"ח

כולל קיבוע לרצפה

עלות החלפת אסלה למונובלוק

700-900 ש"ח

כולל החלפת הניאגרה

כמה צריך לשלם על התקנה של אסלה סמויה?

2,000-2,500 ש"ח

במקרה זה של החלפת אסלה מחיר השירות כולל את חיפוי האסלה

מהי עלות שעת עבודה של הנדימן?

250-350 ש"ח

בשעה זו ניתן להשלים מטלות רבות ובהן התקנת חבלי כביסה, תליית מסך על קיר, תיקון ברז דולף ועוד

איך מתבצעת החלפת אסלה?

אחרי שמבינים איך לשלם עבור התקנת אסלה מחיר מינימלי מבלי להתפשר על האיכות, כדאי לדעת מהם השלבים השונים של שדרוג חדר השירותים:

א. פירוק האסלה הקיימת – באמצעות הברגתה החוצה או חיתוך ההדבקה שלה לרצפה.

ב. חיבור לצנרת – בשלב זה תחובר האסלה לאטם הגומי שממוקם בפתח הניקוז של הביוב.

ג. בחירת מיקום – בהתאם לגודל האסלה, התכנון של חדר השירותים וגם מיקום פתח הניקוז מהווה שיקול.

ד. קיבוע – הקיבוע של האסלה מתבצע באמצעות הברגה או הדבקה. ישנה גם אופציה של ביטון, אולם מפני שהיא לא הפיכה היא פחות מומלצת. התקנת אסלה מקצועית תתבסס על דבק איכותי או על ברגים חזקים.

ה. איטום – איטום בין הרצפה לאסלה הכרחי כדי למנוע חדירת מים אל האסלה.

ו. הרכבת הניאגרה – כולל חיבור המנגנון, המצוף, גומיות האטם וכפתורי ההפעלה, וכמובן חיבור לאסלה ולצנרת. במקרה של התקנת אסלה סמויה שלב זה כמובן מורכב יותר עקב הצורך להטמיע את הניאגרה בתוך הקיר.

ז. הרכבת המושב – החלפת אסלה כוללת באופן טבעי גם החלפת מושב אסלה, והוא יורכב באמצעות ברגים מתאימים.

מצוינות בשירות - הגעה מהירה ועבודה שקטה ומסודרת

הנדימן סטאר מבצע התקנת אסלות – וגם פעולות נוספות כגון התקנת קולט אדים במטבח, תיקוני טיח, תיקון ארונות הזזה ועוד – מחדרה ועד לגדרה. כשמחפשים הנדימן תל אביב, כמו גם שאר הערים במרכז הארץ, מציבה רף ציפיות גבוה – וסטאר הנדימן עומד בו בהצטיינות. בפרט אנחנו מתחייבים להגעה בדיוק במועד שנקבע, לעבודה שקטה, לשמירה על הסדר והניקיון, וכמובן להתקנה מקצועית במיוחד.

לחצו כאן לרשימת איזורי השירות המלאה שלנו.

השאירו פרטים לקבלת שירות:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא התקנת אסלה:

באיזה גובה כדאי להתקין את האסלה?

התקן מחייב להתקין אסלות במרחק של 39-41 ס"מ מהרצפה.

האם מחיר החלפת אסלה לסמויה משתנה כשהקיר הוא קיר גבס?

קל יותר להתקין אסלה תלויה/סמויה על קיר גבס, ולכן עלות העבודה תהיה נמוכה יותר.