תליית רמקולים על הקיר

מוזיקה היא אחת ההמצאות המופלאות ביותר של המין האנושי. המוזיקה משמחת אותנו, מרגשת אותנו, מקפיצה אותנו, מעוררת השראה ובאופן כללי הופכת את החיים שלנו למהנים ומעניינים יותר. באופן טבעי, השאיפה היא לחוויית שמע אופטימלית גם בבית, ולכן אפשר למצוא ביותר ויותר דירות רמקולים איכותיים מאוד. תליית רמקולים על הקיר מאפשרת להפיק מהם את המקסימום, וכשמפקידים מלאכה זו בידי הנדימן מיומן כמו סטאר הנדימן התוצאה היא גם סאונד מושלם וגם ראש שקט בזכות התלייה היציבה והבטוחה.

תליית רמקולים עושים רק איתנו!

✔️ שירות התקנת רמקולים בכל הישובים בין חדרה לגדרה

✔️ תליית רמקולים מהתקרה ועל הקירות ברמת דיוק גבוהה

✔️ ניסיון של 15 שנים

✔️ ייעוץ ראשוני ללא התחייבות שלכם וללא עלות

✔️ תליית רמקולים מדפיים במיקום המושלם לחוויית סראונד פצצתית

✔️ תליית רמקולים במחירים הוגנים

✔️ עבודה מסודרת ונקייה

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

050-440-5665

או פשוט השאירו פרטים לקבלת שירות:

תליית רמקולים עם הנדימן - חיסכון בזמן, מקסימום נחת

כשמזמינים הנדימן מקצוי לצורך תליית רמקולים על הקיר, מובטחת תועלת כפולה: קודם כל, חיסכון בזמן: גם אם לכאורה תליית הרמקולים היא לא פעולה מורכבת, כשהיא מתבצעת ע"י מי שאינו איש מקצוע מיומן, כמעט תמיד היא נמשכת יותר זמן מכפי שאפשר היה להעריך.

התועלת השנייה של הזמנת תיקונצ'יק עבור התקנת רמקולים היא איכות הביצוע: בדרך זו תוכלו להיות בטוחים שכל רמקול נתלה במיקום האופטימלי, ושהוא יישאר שם כל עוד תרצו אותו באותה נקודה. בנוסף, ניתן לנצל את הגעת ההנדימן לטובת שדרוגים נוספים בבית – למשל, התקנת חבלי כביסה או תיקוני טיח, החלפת ניאגרה ישנה ועוד.

תליית רמקולים מדפיים ברמת דיוק גבוהה

הרמקולים שדרכם אנחנו שומעים מוזיקה בבית נחלקים ל-3 סוגים עיקריים: רצפתיים, מדפיים ולווייניים. ישנה גם תת קטגוריה שכדאי לקחת בחשבון והיא רמקולים שקועים. למרות שמם, רמקולים מדפיים יפיקו את הצלילים האופטימליים אם ייתלו על הקיר ולא יוצבו על מדף. הדגש החשוב ביותר לגבי תליית רמקולים מדפיים הוא בחירה מושכלת של המיקום על גבי הקיר. באופן עקרוני, תליית רמקולים היקפיים, כלומר אלה שמייצרים את אפקט הסראונד הרצוי, מתבצעת בגובה רב יחסית ובכל מקרה מעל לגובה האוזן של אדם שיושב בחדר. אופציה אחת היא משני צידי עמדת ההאזנה, כלומר האזור שבו סביר להניח שבני הבית ישבו כשהם רוצים ליהנות ממוזיקה. אם הדבר אינו אפשרי בגלל מבנה החדר, אפשר לתלות אותם גם מאחורי עמדת ההאזנה, גם כן אחד מימין ואחד משמאל, במרחקים שווים מהעמדה. תליית רמקולים היא אחד מתחומי המומחיות של סטאר הנדימן ובהתאם הצטבר אצלנו ניסיון רב לגבי מציאת פתרונות נכונים בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל חלל.

תליית רמקולים על הקיר בקלות
(תמונה: Canva Pro)

תליית רמקולים מהתקרה - דגשים חשובים

אופציה נוספת היא תליית רמקול מהתקרה, ליצירת חוויית שמע משובחת במיוחד. במקרים אלה, לצד העיגון המוקפד של הרמקול, כך שהוא יהיה יציב לחלוטין, מוקדשת תשומת לב גם להיבט האסתטי – כך שהרמקולים יהפכו גם לחלק מהעיצוב של החלל. עוד כדאי לדעת שניתן להתקין רמקולים גם בתקרת גבס, בדיוק כפי שבעזרת מתקין טלויזיות מיומן ניתן לחבר מסך גדול לתקרה מסוג זה.

כמה עולה תליית רמקולים על הקיר?

מחיר תליית רמקולים מושפע ממספר הרמקולים, סוג הקירות, המיקום שנבחר עבור כל רמקול, משקל הרמקולים ועוד שיקולים. בטבלה שלפניכם מופיעים המחירים של האפשרויות המבוקשות ביותר:

כמה עולה תליית רמקולים על הקיר?

300-550 ש"ח

מחיר ל-4 רמקולים

מהו המחיר של תליית רמקולים מהתקרה?

120-180 ש"ח

עלות לכל רמקול

כמה צריך לשלם על תליית רמקולים וטלוויזיה?

400-720 ש"ח

מסך בכל גודל, על כל קיר

כמה גובה הנדימן מנוסה על התקנת רמקולים שקועים?

150-200 ש"ח

מחיר לכל רמקול

על-מנת להגיע ליחס עלות-תועלת מיטבי, כדאי לנצל את הנוכחות של ההנדימן לפעולות נוספות: תליית מראה ללא מסגרת, הרכבת רהיטים, תליית אביזרים שונים, תיקון דלת הזזה בארון והאפשרויות עוד רבות ומגוונות.

מצוינות בשירות וזמינות גבוהה

מעבר למקצועיות ללא פשרות, אנחנו מתחייבים לסטנדרטים גבוהים גם בשירות. המצוינות באה לידי ביטוי בעבודה שקטה, מסודרת ויעילה; עוד קודם לכן בהגעה בדיוק בזמן שתיאמנו; במענה סבלני לכל שאלה ובקשה; ובייעוץ ראשוני מקצועי ללא עלות וללא שום התחייבות מצדכם.

שירות התקנת רמקולים ניתן בכל הישובים מחדרה ועד גדרה – כך שאנחנו התשובה לכל מי שמחפש או מחפשת הנדימן בתל אביב, בהרצליה, בנתניה, בחולון, הנדימן בכפר סבא, הוד השרון, רמת גן וכו'.

השאירו פרטים לקבלת שירות:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא תליית רמקולים:

כמה זמן אורכת תליית רמקולים על הקיר?

התשובה משתנה בהתאם למספר הרמקולים, סוג הקיר, משקל כל רמקול ומאפיינים נוספים. ברוב המקרים המלאכה תושלם תוך שעה.

איפה אפשר להתקין רמקולים בגינה?

בדרך כלל המיקומים המומלצים הם על פרגולה אם יש כזו, על קיר חיצוני או על עץ אם הוא מספיק גבוה וממוקם נכון.