תליית תמונות

תמונה מוסיפה יופי ועניין לכל חלל. תליית תמונות ברחבי הבית מאפשרת גם להביא לידי ביטוי את האישיות של בני ובנות הבית, וליצור אופי של ממש לכל חדר. על-מנת לחסוך בזמן וגם להבטיח תלייה מקצועית שתחזיק מעמד לתמיד ניתן להזמין הנדימן מיומן למלאכת תליית התמונות. סטאר הנדימן מספק שירות תליית תמונות על קיר, כמו גם מגוון רחב מאוד של שירותים נוספים, בזמינות גבוהה ובמחירים הוגנים מאוד.

תליית תמונות עושים רק איתנו!

✔️ תליית תמונה על קירות בטון, גבס ובממ"ד

✔️ ייעוץ מקצועי ללא התחייבות מצדכם

✔️ תליית תמונות כבדות באחריות

✔️ פריסה ארצית רחבה – שירות מחדרה ועד גדרה

✔️ 15 שנות ניסיון בתליית תמונות מקצועית

✔️ נשמח להסביר לכם גם איך תולים תמונות בעצמכם להבא

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

050-440-5665

או פשוט השאירו פרטים לקבלת שירות:

תליית תמונות על כל סוגי הקירות - אפס טרחה מבחינתכם

תליית תמונות על קיר היא לכאורה פעולה פשוטה – אבל בפועל, כשאדם לא מיומן מנסה לבצע אותה, ברוב המקרים הוא יגלה שהיא אורכת זמן רב יותר מכפי שהעריך מלכתחילה. בנוסף, תליית תמונות על הקיר בלי ניסיון עלולה לגרום נזקים לקיר, חורים מיותרים, פגיעה בצבע ועוד פגמים אסתטיים, ולא בטוח שהתמונה תכסה עליהם.

עוד סיבה טובה לכך שכדאי להפקיד תליית תמונה על קיר גבס, קיר בטון או כל קיר אחר בידיים מקצועיות היא השקט הנפשי – רק כשהנדימן מומחה עושה זאת אתם יכולים לדעת בוודאות שהתמונה תישאר במקומה לנצח. המלצה נוספת היא לנצל את הגעתו של הנדימן בהרצליה, תל אביב, רמת גן, נתניה או ראשון לציון לטובת שדרוגים של הבית – תיקונים קטנים שלא הספקתם להגיע אליהם, תליית טלויזיה על קיר גבס, החלפת ניאגרה ישנה וכו'.

תליית תמונה כבדה באחריות מלאה

ישנן מספר דרכים לתלות תמונות: עם מסמרים, בהדבקה, על גבי חוט ייעודי או באמצעות דיבלים. תליית תמונות גדולות וכבדות מחייבת התנהלות זהירה ואחראית במיוחד. ברוב המקרים, הדבקה, ואפילו מסמרים, לא יספקו את היציבות הרצויה, ולכן תליית התמונה תתבסס על קידוח חורים והברגת דיבלים. סטאר הנדימן אמון על בחירה מדויקת של עומק הקידוח והקוטר, וכמו כן על שימוש בדיבלים חזקים בהתאם למשקלה של כל תמונה. כמובן שניתן גם לתלות תמונות ללא קידוח איתנו.באופן דומה ניתן לבצע גם תליית מראה בכל גודל, על כל סוגי הקירות – לרבות קירות גבס.

תליית תמונות על קיר
תליית תמונות מקצועית

מהו גובה תליית תמונה מומלץ?

דגש בולט נוסף לגבי תליית תמונות על קיר – כל תמונה וכל קיר – הוא המיקום. גובה תליית תמונה מומלץ משתנה בהתאם לגודל שלה, לאלמנטים אחרים שיש בחלל ובפרט על הקירות (למשל מדפים או מראה) על-מנת ליצור הרמוניה נעימה לעין וגם להעדפות בני הבית. מספר התמונות על כל קיר ובכל חדר משפיע גם הוא על הדרך המיטבית לפזר אותן ולכן גם על הגובה שלהן. באופן עקרוני, הכלל הבסיסי הוא שמרכזה של התמונה יהיה בגובה העיניים של בני הבית כשהם עומדים (בדיוק כפי שתליית מסך על-ידי מתקין טלויזיה מקצועי תתבצע בגובה שמבטיח זווית צפייה אופטימלית).

תליית תמונות בממד - בהתאם להנחיות

גם בחדרים המשמשים כמרחב מוגן דירתי ניתן לשפר את האסתטיות באמצעות תליית תמונה יפה. התשובה לשאלה איך תולים תמונה בממ"ד היא בדרך כלל ללא קידוח ועל בסיס מתלה פלסטיק ייעודי. את המתלה מחברים לקיר בהתאם להנחיות פיקוד העורף, ומתקן זה יחזיק את התמונה עצמה.

כמה עולה תליית תמונות מקצועית?

תליית תמונות מקצועית ע"י הנדימן שיודע איך תולים תמונות בקו ישר ואיך עושים זאת מבלי לפגוע בקירות וגם מבטיחים מקסימום יציבות כרוכה כמובן בתשלום. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את טווחי המחירים של הסוגים השונים של תליית התמונות. חשוב להדגיש כי המחיר המינימלי לביקור של הנדימן הוא 250-350 ש"ח וכי מחיר זה כולל את שעת העבודה הראשונה. בהתאם, מומלץ לנצל את הגעתו של הנדימן ברחובות, חולון, פתח תקווה וכו' לטובת פעולות נוספות כגון התקנת בר מים, תיקוני צבע, תליית מדף צף וכו' – וכך שעלות הביקור תתחלק בין כל השדרוגים הקטנים אבל המשמעותיים.

כמה עולה תליית תמונה על קיר גבס?

50-70 ש"ח

לתמונה בגודל סטנדרטי

כמה גובה הנדימן על תליית תמונה כבדה?

60-100 ש"ח

כולל תמונות ענק

מה המחיר של תליית תמונות על הקיר בממד?

50-80 ש"ח

תליית תמונות בממד מבלי להזיק לו

כמה צריך לשלם על תליית תמונות על קיר ישן?

50-150 ש"ח

כולל תיקוני טיח במידת הצורך

מהי עלות תליית תמונות על קיר בטון?

40-60 ש"ח

 
השאירו פרטים לקבלת שירות:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא תליית תמונות:

האם יש מגבלות לגבי תליית תמונה על קיר גבס?

בדרך כלל תליית תמונות כבדות מאוד על קיר מסוג זה אינה אפשרית. דגש נוסף הוא הימנעות מפגיעה בקווי חשמל. סטאר הנדימן הוא גם חשמלאי מוסמך ולכן יודע לזהות את המיקום המדויק של קווי החשמל ובהתאם לבחור נכון מיקום לתמונה.

איך תולים תמונה על קיר ישן מבלי שהוא יתפורר?

מקפידים על קידוח מינימלי ומקצועי. כשהתלייה היא באמצעות מסמרים ניתן להדביק מסקינגטייפ שישמור על הצבע.