תיקונים בבית

דירה היא מוצר יקר מאוד. בנוסף, נדרשים תשלומים משמעותיים באופן שוטף – ארנונה, חשמל, ועד / דמי ניהול וכו'. במציאות שכזו כדאי לוודא שגם הנחת מהבית ומהחיים בו גבוהה, ובפרט לא להזניח בעיות לכאורה קלות אבל מתסכלות מאוד. אין לכם זמן לבצע תיקונים בבית בכוחות עצמכם? עם סטאר הנדימן מובטח לכם פתרון מהיר ומשתלם לכל תקלה, ובעצם חיים נוחים ונעימים.

למה לבחור דווקא בנו לביצוע תיקונים לבית?

✔️ ביצוע כל התיקונים בבית: חשמל, אינסטלציה, דלתות, חלונות ועוד

✔️ ביצוע תיקונים קטנים לבית בזמינות גבוהה – כולל מהיום להיום

✔️ מענה בגובה העיניים לכל שאלה וייעוץ מקצועי חינם

✔️ הקפדה על עבודה יעילה, מסודרת, שקטה ונקייה

✔️ 15 שנות ניסיון בביצוע תיקונים לבית מכל סוג

✔️ תיקוני צבע לבית, כולל הסרת עובש

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

050-440-5665

או פשוט השאירו פרטים לקבלת שירות:

תיקונים לבית - כל האפשרויות

המהות של שירותי הנדימן היא עבודות קטנות שעבורן מצד אחד אין טעם להזעיק איש מקצוע ספציפי, ומצד שני לכם אין זמן לבצע אותן בעצמכם (או שברור לכם כי תיקון מוצלח באמת ולטווח ארוך מחייב מיומנות שאין לכם).

בין האפשרויות של תיקונים בבית שנבצע עבורכם: תיקון חלון שהציר שלו נשבר או התעקם, תיקון מסילת תריס הזזה, החלפת ידית דלת שנשברה, תיקוני ריצוף קלים (כשלמשל יש אריחים רופפים), טיפול בדליפה מברז, תיקון ניאגרה תקולה (או החלפתה במידת הצורך), תלייה בטוחה יותר של מדפים או מראות, ועוד תיקונים קטנים שמספקים תועלת גדולה.

תיקוני צבע בבית - כולל איטום סדקים והסרת עובש

קטגוריה נוספת של שירותי הנדי מן היא תיקוני צבע לבית. קירות הבית (וגם המשרד, או כל עסק אחר) מתלכלכים עם הזמן. בנוסף, עלולים להיווצר סדקים, קילופים ויש גם מקרים שבהם נוצר עובש עקב רטיבות שלא טופלה בזמן. כשרוב הקירות במצב טוב מבחינת הצבע, אין כמובן טעם להזמין צבעי מקצועי ולשלם אלפי שקלים על צביעה מחודשת של כל הבית. הפתרון לבעיות נקודתיות הוא הנדימן זריז שיגיע ויבצע תיקוני צבע בבית רק במקומות שיש בהם צורך בכך.

חשוב לציין כי איש מקצוע אחראי יודע לטפל גם בעובש, ועוד דגש הוא שמירה על מראה אחיד והרמוניה נעימה לעין. ניתן כמובן לנצל את ההזדמנות ולצרף לעבודות הצבע עוד תיקונים קטנים לבית.

תיקונים בבית ובמשרד
ביצוע כל התיקונים לבית

איך להבטיח מקסימום תועלת כשמזמינים הנדימן לצורך תיקונים בבית?

לפני שמזמינים הנדימן לצורך תיקונים לבית, כדאי לעבור על כל החדרים ולערוך רשימה מסודרת של פגמים קטנים ותקלות שהגיע הזמן לטפל בהן. כדאי לצרף לרשימה גם פעולות שישדרגו את איכות החיים כמו למשל התקנת מאוורר תקרה, החלפת גומיה בניאגרה, הוספת מדפים, התקנת חבלי כביסה וכו'.

בדרך זו אפשר יהיה למצות את הביקור של איש המקצוע ולנצל באופן מיטבי את הזמן שעבורו תשלמו. זו גם הדרך הנכונה לקבלת הצעת מחיר מפורטת ומדויקת מראש, כשהנדימן אחראי יקשיב לרשימה של אותם תיקונים בבית שאתם מבקשים לבצע, יספר לכם כיצד יתבצע התיקון ומהי העלות.

כמה עולים תיקונים קטנים לבית?

שירות תיקונים בבית נבחן באופן טבעי לא רק מבחינת התועלת, אלא גם על סמך העלות. בטבלה שלפניכם מפורטים המחירים של מבחר תיקונים קטנים נפוצים במיוחד. בכל מקרה ניתן לפנות אלינו ולקבל גם ייעוץ בחינם מותאם ספציפית אליכם וגם הצעת מחיר עבור התיקונים שאתם זקוקים להם.

כמה עולה ביקור הנדימן?

250-350 ש"ח

המחיר כולל את שעת העבודה הראשונה. הנדימן יעיל יספיק בשעה אחת פעולות רבות – התקנת טלויזיה על קיר גבס, הרכבת רהיטים ועוד

מה המחיר של תיקון ברז?

220-350 ש"ח

במקרים של דליפה או פעולה לא תקינה

מהי העלות של החלפת שקע?

250-420 ש"ח

איתנו מובטח לכם חשמלאי מוסמך

כמה עולים תיקוני צבע בבית?

300-700 ש"ח

בהתאם להיקף הטיפול הנדרש

מה המחיר של הדבקת אריח?

270-360 ש"ח

הצעות מחיר ספציפיות כשיש מספר אריחים רופפים

כמה צריך לשלם על תיקון חלון?

220-350 ש"ח

לחלון בגודל סטנדרטי

מהי עלות איטום שיש במטבח?

350-400 ש"ח

איטום של מרווחים לא רצויים בין השיש לכיור או לחיפוי

ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא מחויבות מצדכם

אם יש לכם שאלות בנוגע לתיקונים לבית בכל נושא – התקנת אסלה, תליית ערסל, קיבוע שידה לקיר, התקנת בר מים, תליית טלוויזיה מהתקרה, הדבקת טפטים על קיר גבס וכו' – אתם מוזמנים לפנות אלינו. כחלק מהמחויבות לשירות מצוין אנחנו מעניקים ייעוץ מקצועי, בחינם וללא מחויבות מצדכם אלא רק מצידנו, למתן הסברים ברורים, בגובה העיניים, ביושרה ובסבלנות.

השאירו פרטים לקבלת שירות:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא תיקונים לבית:

איזה מתקן מתאים לתליית טלויזיה על קיר גבס?

מתקין טלויזיה אחראי ישתמש אך ורק במתקן צמוד קיר. מתקן זרוע מתאים לקירות בלוקים ולקירות בטון.

מי דואג לחומרים ולציוד עבור תיקונים לבית?

במקרים שבהם נדרש פריט מסוים – למשל מסילה חדשה לתריס הזזה, ידית לחלון וכו' – תוכלו לקנות אותו בעצמכם, או לבקש שאנחנו נדאג לכך.