תליית טלויזיה

כשיש עשרות ערוצים ואינספור תכנים שזמינים עבורנו בכל נקודת זמן, אין פלא שצפייה בטלוויזיה היא בילוי פופולרי במיוחד. בהתאם, גם לא מפתיע לגלות שהמסכים שבאמצעותם אנחנו צופים בטלוויזיה הופכים לגדולים יותר ויותר, וגם משוכללים יותר ויותר – ולכן תליית טלויזיה הפכה למשימה מורכבת למדי. הפתרון: מתקין טלוויזיה מקצועי, כלומר הנדימן מיומן שיגיע ויבצע עבורכם את המלאכה בזריזות ובאופן בטוח לחלוטין.

עם סטאר הנדימן מובטח לכם שירות בסטנדרטים גבוהים ובנוסף אנחנו גובים עבור התקנת טלויזיה מחיר הוגן מאוד – מוזמנים ליצור קשר, לספר באיזה מסך מדובר ועל איזה קיר תרצו לתלות אותו, ולקבל הצעה מותאמת ספציפית אליכם.

צריכים מתקין טלויזיה? אנחנו הכתובת!

✔️ תליית טלויזיה בכל גודל מסך, כולל 85 אינץ'

✔️ מתקין טלויזיה בעל 15 שנות ניסיון

✔️ ייעוץ מקצועי בסבלנות וללא עלות

✔️ מתקין טלויזיות בזמינות גבוהה – שירות מהיום למחר

✔️ אופציה להתקנת טלויזיה עם זרוע שמאפשרת העלאה והורדה של המסך

✔️ תלייה אמינה גם בקירות גבס

✔️ התקנת טלויזיה בכל מקום מחדרה ועד גדרה

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

050-440-5665

או פשוט השאירו פרטים לקבלת שירות:

מתקין טלויזיה - הניסיון שמבטיח יציבות ובטיחות

המפתח החשוב ביותר לאיכות תליית הטלויזיה שלכם הוא הניסיון של המתקין. מתקין טלויזיה שכבר תלה מסכים רבים מכל הסוגים על מגוון רחב של קירות, גם כן מכל הסוגים, יודע מהי הדרך הנכונה ביותר לבצע את ההתקנה בכל מצב. בנוסף, הנדימן מנוסה מזהה מראש בעיות אפשריות, מנטרל אותן עוד לפני שהן צצות ובכך מקדים תרופה למכה. הרווח שלכם הוא ראש שקט באמת, בזכות הידיעה שהמסך יישאר במקום שבחרתם עבורו לטווח ארוך מאוד. כשאתם מזמינים את סטאר הנדימן לצורך תליית טלויזיה אתם מקבלים איש מקצוע שהוא גם חשמלאי מוסמך, גם בעל ותק של למעלה מ-15 שנים ובהתאם  לכך התקין לאורך השנים אלפי מסכים (לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות).

התקנת טלויזיה באמצעות סוגים שונים של מתקנים

התקנת טלויזיה מתבצעת באמצעות מתקן שאותו מחברים לקיר (ישנה גם אופציה של תלייה מהתקרה – פירוט בהמשך העמוד). אופציה אחת היא מתקן זרוע ואופציה שנייה היא מתקן צמוד קיר.

מתקן זרוע היה האופציה הנפוצה כשרק התחלנו לתלות טלויזיות על הקירות, וכשהמסכים עדיין היו כבדים. היום נהוג להשתמש בסוג זה של מתקן תלייה כשרוצים לאפשר שינוי של הזווית שבה המסך נמצא. חשוב לציין כי מתקני זרוע לא מתאימים לקירות גבס, אלא לקירות בלוקים ובטון בלבד.

מתקן צמוד קיר כשמו כן הוא, צמוד לגמרי לקיר, ולכן לאחר שהטלוויזיה מחוברת אליו הוא כלל לא נראה לעין. סוג זה של מתקן מאפשר תליית טלויזיה על קיר גבס, וכן על קירות בטון ובלוקים. המתקן מבוסס על מוטות מתכת.

אם כבר יש לכם מתקן, נשתמש בו (במידה והוא מתאים לקיר ולמסך, כמובן). אם אין, תוכלו לקנות בעצמכם בעזרת ייעוץ של מתקין טלויזיות מנוסה, וישנה כמובן גם האפשרות שאנחנו נביא מתקן איכותי. באופן כללי, עלות מתקנים משני הסוגים נעה בין 70-80 ש"ח ל-200-220 ש"ח.

כל השירותים של תליית טלויזיות במקום אחד:

תליית טלויזיה על בסיס קידוח עם מלוא תשומת הלב לכל פרט ופרט

תליית טלויזיה מחייבת באופן טבעי קידוח. כשקודחים בקיר, חשוב מאוד להיות מודעים לסכנות השונות, ובפרט יש להימנע מקידוח במקומות שעוברים בהם חוטי חשמל או הארקה. התקנת טלויזיה עם סטאר הנדימן היא כאמור התקנה ע"י חשמלאי מוסמך, כך שמובטחת תשומת לב לכל פרט ופרט וקידוח בטוח לחלוטין. בזכות עובדה זו ניתן גם לבצע במידת הצורך החלפת שקע חשמל (על-מנת להימנע מכבלים ארוכים שפוגמים באסתטיות של החלל).

באופן דומה, מובטחת התייחסות רצינית לדגשים רלוונטיים אחרים – למשל דיבלים, או שימוש בפלס כדי להבטיח קו ישר באמת. העבודה מתבצעת על-ידינו בזריזות ובזהירות, ותוך שמירה על השקט (במידת האפשר), הסדר והניקיון.

מתקין טלוויזיות שיודע גם לתלות טלויזיה מהתקרה מהתקרה

תליית טלויזיה מהתקרה היא פעולה מורכבת יותר, ועל כן מתחדדת ההמלצה להפקיד אותה בידי מתקין טלוויזיות מנוסה מאוד. ראשית, חשוב לבחור זרוע איכותית שמתאימה לגודל המסך ובנוסף נוח לשלוט בה ולכוונן את הטלוויזיה באמצעותה. שנית, החיבור של המסך לזרוע חייב להתבצע בדיוק לפי הנחיות היצרנית וכמו כן מומלץ לחשוב היטב מהי הנקודה הנכונה ביותר בתקרה לתליית הטלוויזיה. ניתן לשלב בשירות גם התקנת מאוורר תקרה וכך לנצל באופן מיטבי את החלל (וכמובן ליהנות מאוויר נעים בזמן הצפייה בטלוויזיה).

מתקין טלויזיה מומלץ ומנוסה
התקנת טלויזיה על ידינו בסלון של בית

באיזה גובה מתבצעת תליית טלויזיה?

דרך נוספת שבה מתקין טלויזיה עוזר לכם היא ייעוץ מקצועי לגבי הגובה האופטימלי של המסך. הפרמטרים הרלוונטיים הם גודל המסך, המרחק שממנו תצפו בו, זווית הצפייה (בישיבה או בשכיבה) וגם לרצון ליצור הרמוניה נעימה לעין בחלל יש השפעה על בחירת הנקודה המדויקת שבה אני מתקין זרוע לטלויזיה או מתקן צמוד קיר.

בסלון הטלויזיה תוצב בדרך כלל בגובה של 75-95 ס"מ מהרצפה. בחדרי שינה, מאחר שהצפייה היא בשכיבה, התקנת מתקן לטלוויזיה תתבצע בגובה של 120-150 ס"מ. כדי להבטיח התאמה אופטימלית ספציפית אליכם, נבקש מכם להתמקם בנקודה שממנה תצפו בטלוויזיה, וננסה גבהים שונים עד שתתקבל התוצאה הנוחה ביותר מבחינתכם (בעיקרון, העיניים אמורות להיות מעט מתחת לקו האמצע של המסך).

תליית טלויזיה מחיר הוגן ותמורה מלאה לכסף

כל שירות של הנדימן – תליית מדפים, הרכבת ארון, החלפת ניאגרה, התקנת טלויזיה וכו' – נבחן גם על סמך העלות. אנחנו גובים עבור תליית טלויזיה מחיר הוגן, כפי שתוכלו להתרשם בטבלה הבאה:

מהו מחיר תליית טלויזיה בעזרת מתקן זרוע על קיר גבס או קיר בלוקים?

240-350 ש"ח

כמה עולה התקנה של טלויזיה באמצעות מתקן צמוד קיר?

220-350 ש"ח

כמה תעלה התקנת טלויזיה סמסונג בגודל 85 אינץ'?

270-400 ש"ח

כמה גובה מתקין טלויזיה כשמדובר בקיר בטון?

280-400 ש"ח

כמה צריך לשלם על תליית טלויזיה מתקרה?

300-450 ש"ח

מה המחיר של תליית טלויזיה משולבת עם תליית תמונות בסלון?

250-450 ש"ח

התקנת טלויזיה מחיר לנישה צרה

280-400 ש"ח

השאירו פרטים לקבלת שירות:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא התקנת טלויזיה:

האם ניתן לבצע התקנת טלויזיה בממ"ד?

כן. כשאני מתקין זרוע לטלויזיה במקרה כזה אני מקפיד להתנהל בהתאם להנחיות פיקוד העורף לגבי ממ"דים.

האם ניתן לתלות טלויזיה גם על קיר מעץ?

כן. תכנון מדויק, ושימוש באמצעים ייעודיים לקיר מהסוג הזה מאפשרים לחבר טלוויזיה גם לקירות עץ.